Nyheder fra Exertis

Innovative løsninger på digital CES 2021

Thursday 21st January 2021

Innovative løsninger på digital CES 2021

EXPO flytter til Oktober 2021

Wednesday 18th November 2020

EXPO flytter til Oktober 2021

Et ekstremt første halvår med god vækst

Tuesday 17th November 2020

Et ekstremt første halvår med god vækst

All time high i september

Wednesday 14th October 2020

All time high i september

Exertis Pro AV goes global

Friday 2nd October 2020

Exertis Pro AV goes global

PRESSRELEASE 2020-08-17

Monday 17th August 2020

Christer Svärd tiltræder som ny administrerende direktør for Exertis Nordics

Meet our new partner - Poly

Friday 3rd July 2020

PRESSRELEASE 2020-07-03

Daniel Johnsson vælger at fratræde som administrerende direktør for Exertis Nordics

Tuesday 30th June 2020

PRESSRELEASE 2020-06-30

Vi ses 11. marts!

Friday 26th June 2020

NY DATO EXPO 2021

Innovative fester og stande med fantastisk design

Friday 22nd May 2020

Ny nordisk samarbejdsaftale

PCS

Exertis Expo

Sveriges største messe for IT og AV.
21 oktober, Åbymässan i Göteborg.

Läs mer

Exertis supports CBRE & PLAN in Sierra Leone

See the clip on how we raised money to support 135.000 children.